اسپری ضد عفونی کننده نی واشا

وضعیت کالا: موجود

تعداد بازدید:11

640,000ریال

  • اسپری ضد عفونی کننده نی واشا برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید اسپری ضد عفونی کننده نی واشا
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس موس خود را روی عکس ، حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
مشخصات فنی
کشور سازنده
دسته کالايي
ويژگي هاي کالا
مشخصه فني 4
مشخصه فني 5
مشخصه فني 6
مشخصه فني 7
مشخصه فني 8
توضیحات

 Nivasha Spray
اسپری نیواشا ضد عفونی و ترمیم کننده زخـم

شرح محصول:
اسپری نیواشا به عنوان ضد عفونی کننده و ترمیم کننده برای زخم های با ضخامت نسبی تا کامل همانند زخم های حادثه ای ، زخم بستر ،زخم های دیابتی ، انواع سوختگی های حاد ( درجه 1 الی 3 ) ،آکنه ، عرق سوختگی ، قارج های پوستی

اسپری نیواشا به منظور درمان آسیبهای پوستی و ترمیم آثار به جای مانده از جوش ، ضربه ، جراحی ، تغیر رنگ موضعی پوست ناشی از سوختگی ، تماس با مواد آسیب رسان پوستی و بیماریهای مختلف پوستی و همچنین به منظور پانسمان موضع زخم ، پس از عمل های جراحی زیبایی (جراحی پلاستیک ) کاربرد فوق العاده ای دارد .

مزایا و مکانیزم عمل نانو سیلور:

نانوسیلور به عنوان محصول فرآوری شده تکنولوژی نانو نقره ، دارای خواص آنتی میکروبیالی است و از تکثیر و رشد میکرو ارگانیزم ها جلوگیری بعمل می آورد که عملکرد اجمالی مکانیزم اثر نانو سیلور را میتوان به چهار شکل زیر عنوان کرد :

1- تولید اکسیژن فعال توسط نقره که باعث تخریب غشای سلولی میکروارگانیزم میشود .

2- از بین بردن میکرو ارگانیزم بوسیله DFNATERATION  کردن غشای سلولی و تبدیل پیوندهای گوگردی SH – به SAG در غشاهای پروتیینی میکروارگانیزم .

3- افزایش تمایلات بار مثبت نقره در ابعاد نانو که موجب JOINT شدن میکروارگانیزم میشود .

4- عدم ایجاد حساسیت و آلرژی.

5- تولید اکسیژن فعال توسط نانو نقره در سطح زخم بدن باعث ترمیم زخم و بهبودی در آن قسمت میگردد .

 

اندازه محصول:

حاوی 60 میلی لیتر اسپری ضد عفونی و ترمیم کننده زخم نیواشا

 

موارد مصرف:

اسپری نیواشا به عنوان ضد عفونی کننده و ترمیم کننده برای زخم های با ضخامت نسبی تا کامل همانند زخم های حادثه ای ، زخم بستر ،زخم های دیابتی ، انواع سوختگی های حاد ( درجه 1 الی 3 ) ،آکنه ، عرق سوختگی ، قارج های پوستی و زیر پوستی ( قارچ های زنانگی ، کشاله ران ، زیر بغل ، زیر شکم ) ، زخم های عفونی مورد استفاده قرار می گیرد . برطرف کننده سوزش ناشی از ادرار ( در سالمندان ، معلولین ، بستری کامل ، بچه های شیرخوار، برطرف کننده سوزش و خارش ناشی از پشه گزیدگی ، برطرف کننده و پیشگیری از جوش های قرمز بعد از اپیلاسیون ، خشک کردن سریع تبخال پس از شش مرتبه در روز .

 

موارد منع مصرف:

1- در صورت ایجاد حساسیت و تحریک در اثر مصرف این دارو ، مصرف آن را قطع نمایید .

مقدار و نحوه مصرف دارو :

مقدار مصرف معمول این دارو ، 2 الی 3 بار در روز به مقدار کافی از اسپری را روی ناحیه جوش ، زخم ، یا محل آلوده پوست بپاشید .

شرایط نگهداری :

در دمای زیر 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود . از یخ زدگی محافظت گردد . دارو را دور از دسترس اطفال قرار دهید .

تذکر مهم در مورد استفاده از اسپری نیواشا در زخم های دیابتی

در مورد زخمهای دیابتی با توجه به نوع و درجه زخم و با نظر پزشک معالج و یا ویزیت زخم در مرکز تخصصی درمان زخم و نظر متخصص مربوطه باید از این محصول استفاده گردد .
از استفاده خود سرانه این محصول برای زخمهای دیابتی جدا خدداری فرمایید .
در صورت استفاده اسپری و عدم دستیابی به نتیجه مطلوب طی مدت دو هفته ، حتما با پزشک خود مشورت نمایید و یا به مرکز تخصصی درمان زخم مراجعه فرمایید .
در صورت وجود بافت نکروز ( بافتهای مرده زرد و یا سیاه ) که دارای ترشحات بد بو و عفونی می باشند باید با نظر پزشک درمان ادامه یابد .

آثار فارماکولوژی:

1- اسپری نیواشا هیچگونه مشابه داخلی یا خارجی ندارد.

2-  اسپری نیواشا به منظور درمان آسیبهای پوستی و ترمیم آثار به جای مانده از جوش ، ضربه ، جراحی ، تغیر رنگ موضعی پوست ناشی از سوختگی ، تماس با مواد آسیب رسان پوستی و بیماریهای مختلف پوستی و همچنین به منظور پانسمان موضع زخم ، پس از عمل های جراحی زیبایی (جراحی پلاستیک ) کاربرد فوق العاده ای دارد .

3- یکی از مزایای این اسپری افزایش جریان خون موضع زخم می باشد این عمل باعث افزایش سرعت تولید بافت گرانوله و در نتیجه افزایش جریان خون موضع ، سیستم ایمنی موضع زخم تقویت شده و این عمل باعث جلوگیری از عفونی شدن زخم می شود ( خصوصا زخم پای دیابتی ) . تمام موارد ذکر شده در این قسمت باعث افزایش سرعت درمان زخم ( حتی در مواردی تا 100 درصد ) کاهش طول مدت درمان ( کاهش زمان بستری بیمار در بیمارستان ) و در نتیجه کاهش هزینه های درمان می باشد اکثر پمادهای زخم و سوختگی در زمان استفاده باعث تحریک ، سوزش ، درد و خارش موضع زخم می شوند که در زمان استفاده از این اسپری این موارد حداقل می باشد .